• najlacnejšie reklamné perá a potlač pier


Reklamné predmety a darčekové predmety - Reklamná agentúra Nona Reklama


Nona Reklama - viac ako 4500 reklamných a darčekových predmetov

Naša reklamná agentúra Vám pre podporu predaja ponúka kompletný sortiment reklamných a darčekových predmetov s potlačou. Ponúkame cez 4 500 druhov reklamného tovaru, od písacích potrieb, kalendárov, kľúčeniek, cez textil, zapaľovače, dáždniky až po náradie, cestovné potreby alebo tašky. Tieto reklamné predmety si môžete prehliadnuť v našom elektronickom katalógu, ktorý je vytvorený 370 priehľadne usporiadanými stranami s bohatým výberom reklamných predmetov.


Reklamná agentúra s tradíciou od roku 1991

Pôsobíme na trhu reklamných a darčekových predmetov od roku 1991. Špecializujeme sa na predaj a potlač reklamných predmetov a textilu technológiami: tampotlač (tampoprint), sieťotlač, rotačná sieťotlač, transfer, výšivka, popis laserom, razba, sublimačná tlač.

Reklamná agentúra Nona Reklama pôsobí predovšetkým regionálne, ale v stále väčšej miere sú našimi odberateľmi firmy a spoločnosti z celej Českej republiky. Od roku 1998 je firma členom Hospodárskej komory okresu Přerov, kde je možno získať podrobné referencie. Každoročne vydávame vlastný katalóg reklamných predmetov, kde nájdete všetko pre podporu Vášho predaja. Vedľa nášho katalógu Vám môžeme ponúknuť reklamné predmety z katalógu GIFTS, MARKSMANN, IMPRESSION, THE CATALOUGE a ďalších. Ako novinku sme si od minulého roka do našej ponuky zaradili špeciálny katalóg guličkových pier.


RÝCHLY KONTAKT

NONA REKLAMA
Šířava 1295/27
750 02 Přerov

+420 581 208 764
+420 603 532 989

OBJEDNAŤ KATALÓG

Na Vašu žiadosť Vám pošleme aktuálny katalóg písacích potrieb v tlačenej podobe pre rok
2016 / 2017.

OBJEDNAŤ KATALÓG


nona-reklama.cz  •  nona.e-present.eu  •  snurkanakrk.cz  •  nejlevnejsi-reklamni-propisky.cz